Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Na początku chciałbym nadmienić, że nowa Zelda zapowiada się na petardę. 

N nie pokazało na E3 nic poza tą grą (okej, były jakieś tam pokemansy, ale...) i mieli tyle do pokazania, że wypełnili trzy dni treehouse'a. Powodzenia w nadrabianiu.
Najlepsze porównanie jakie przychodzi mi do głowy:
Stare MGSy = Stare Zeldy
Phantom Pain = Breath of the Wild
Niby to samo, ale więcej, lepiej i bardziej zachodnio. 

Materiału jest tyle, że sam nie wiem co wybrać... Niech będzie to, pierwsza prezentacja openigu:

BotW odchodzi od korytarzowego Zeldoania, czy pseudootwartego świata, na rzecz POŁACI terenu do zwiedzania i eksploracji. 
Master Sword? Nie nie, przynajmniej nie od razu. Będą za to różne różniaste miecze, toporki, maczugi, pałki, części ciała zabitych otworków. I wszystkie będą ulegać degradacji (cóż...).
Zielona tuniczka? UPS można ubrać linka w pełną płytę. I sweterek. Albo ganiać w samych majtach.

Wiemy że gra będzie działać na Wii U oraz NX (którego btw N nie pokazało na tych targach). Będzie też oczywiście wspierać Amiibo i to nie byle jak:

Ora Et Błaznora
Nonckiewicz pozdrawia!

Na pewno kiedyś w końcu to ogram, więc jakiś podjar jest.
Zmiany na razie wyglądają dla mnie dobrze. Chętnie przekonałbym się jak z nimi będzie w praktyce.
Dla tej gry kupię wii u albo NXa, dla mnie tę grę mogą przekładać jeszcze przez nawet 2 lata. Tylko niech ta gra wyjdzie tak dobrze, na jaką się zapowiada 1
Szczerze, nie rozumiem dlaczego nie pokazali NX. Bo troszkę nie chce mi się wierzyć, że gierka tak wygląda na Wii U.
Ora Et Błaznora
Nonckiewicz pozdrawia!

Ora Et Błaznora
Nonckiewicz pozdrawia!

(19-06-2016, 12:44 AM)Non napisał(a): Szczerze, nie rozumiem dlaczego nie pokazali NX. Bo troszkę nie chce mi się wierzyć, że gierka tak wygląda na Wii U.

A na jakiej konsoli było demo na e3 1?
Mi się wydaje, że wersja na NX bedzie miala troche lepsza grafe i trochę rozszerzoną fabułe o jakiś np. Master Quest albo dodatkowy dungeon.

Ogolnie jaram się tą grą tak jak xenobladem na wiiu i ciesze się, że kupiłem konsolę, która nie bedzie się kurzyć 3.

Ogolnie Nintendo potwierdziło, że monolithsoft  pomaga im przy tworzeniu gry (dużego świata).
FC:
2380-3639-5878
(19-06-2016, 01:03 PM)lunareth napisał(a): trochę rozszerzoną fabułe o jakiś np. Master Quest albo dodatkowy dungeon.
Mam nadzieję, że nie bo to by oznaczało, że Nintendo jest chujem, a nie chcę żeby Nintendo było chujem. Granie w gry traci, jeśli ma się świadomość, że to gry od chuja.
(19-06-2016, 01:03 PM)lunareth napisał(a): A na jakiej konsoli było demo na e3 1?

To się nie liczy.
Pokaz to jest kurtyna w górę i konsola na piedestale.
Ora Et Błaznora
Nonckiewicz pozdrawia!

ale opróćz był jeszcze Paper Mario Color Splash, który wszyscy z niewiadomych względów hejtują - fani to jest największe dobrodziejstwo ale i przekleństwo Nintendo

pokazali w stosunku do całości niewiele, jeden spójny obszar (na trailerze była jeszcze np plaża i palmy) i zero 'treści' - postaci, miejscówek itp., ale już zdążyłem ukochać całym serduszkiem. Te animacje Linka! Ten styl graficzny! To poczucie tajemnicy i osamotnienia w wielkim świecie po katastrofie!
I SURFING NA TARCZY, OMFG!
(17-10-2014, 10:48 AM)Kiwi7 napisał(a): Jakim cudem on dostał kolorek nicku?
HDmark... Zelda kolekcjonerska nikogo nie faworyzuję ale moja już czeka na dostawę 6... razem z konsolą, 12Switch i bandą akcesoriów :3
[signature_placeholder]

Miałem zamiar brać kolekcjonerkę, ale widzę, że europejska jest strasznie okrojona względem amerykańskiej i niespecjalnie nadrabia to ceną więc raczej sobie daruje
(Obrazek)
ta europejska to jakiś dowcip jest

wziąłbym switcha na premierę, ale z czym? Zelda, no ok, przeszedłem dotychczas chyba dwie i reszta wisi na konsolach 1
fajna, ale dla mnie to nie systemseller
no i... to wszystko?
(17-10-2014, 10:48 AM)Kiwi7 napisał(a): Jakim cudem on dostał kolorek nicku?
Czemu nasza Europejska wersja ma taką brzydką okładkę? Trochę chamsko.
Physician, heal thyself.
Bo za oceanem wszystko ładniejsze.
Miałem wywalone na nowe Zorldo jako, że nie lubię Zeld 3D, ale pooglądałem trochę i hajp nieco chwycił. Aż wezmę chyba na premierę na Wii U.
Przypominam, że nie ma region locka, więc można ściagać kolekcjonerkę ze Stanów jak komuś się nie spieszy. 6
Tötlich Ernst: das Forum das zufällig über Nintendo ist.

DLC-pass został zapowiedziany. Na razie nie wiadomo dużo, ale wygląda to bliżej wszystkiego złego co oferuje DLC niż wszystkiego dobrego co oferuje DLC.

Pass ma kosztować 20$. Kontent który oferuje będzie rozłożony na trzy części.

1. 3 Marca – Trzy skrzynie zawierające "użyteczne przedmioty" w tym ekskluzywne ubranko.
2. Lato 2017
  • Cave of Trials Challenge
  • Nowy Hard Mode
  • Dodatkowa funkcjonalność mapy
3. Świąta 2017
  • Nowa oryginalna historia
  • dungeon
  • Dodatkowe wyzwania

Punkt 2 brzmi jak rzeczy które powinny znaleźć się w podstawowej wersji gry. Punkt 1, trudno powiedzieć co to w ogóle ma być, ale jako że wychodzi razem z grą to mu nie pomaga.

Najciekawszy jest punkt 3. Tylko 20$ wydaje się być trochę za dużo jak za jedną historię i jakieś pierdoły. I wygląda na to, że nie można kupić tylko ostatniej części oddzielnie. Trzeba wszystko razem.
Wstrzymuję się z opinią do momentu aż zobaczę całą grę. Jeśli będzie dobra sama w sobie, a dlc będzie słabe, to przecież nie trzeba go kupować. Jeśli gra wciąż będzie dobra, a dlc okaże się warte 20$ to tylko się cieszyć, że jest możliwość rozszerzenia gry dla zainteresowanych.
Jedyne co mnie interesuje na tej liście póki co to hard mode.

Btw. eksluzywne ubranko z pierwszego dnia to jakieś tam koszurki z logiem switcha dla Linka, więc who cares.
Tuscan napisał(a):Jak jarają cię gry to zgarniaj 3DSa. Jak jeszcze nie wiesz to daj szansę Vicie.